Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk ‘Sneeuwpop’, 1 stuk
1,02 €
1,02 EUR/st.
Platte heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Pasen', 1 stuk
1,63 €
0,00 EUR/st.
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
1,63 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstballen', 1 stuk
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk "Paasei", 1 stuk.
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Essentie met de smaak van Bittere Oude Poolse voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Apeorello Dolce-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.