Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bacterieculturen voor kwark
4,92 €
4,92 EUR/st.
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Kaasmakersset
Vierkante kaasmakerdoek 50 x 50 cm, 2 stuks
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/st.
Kaaskegel 36 x 32 x 45 cm, 5 stuks
3,85 €
0,77 EUR/st.
Kaasmakerij doek, tetra - 40x40 cm, 2 stuks
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/st.
Preciezieborstel voor het reinigen van huishoudelijke apparaten en meer
0,83 €
0,83 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor inmaken + tang, 5L
5,00 €
5,00 EUR/st.
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Onbreekbare ballon 25 L met handvat en kraantje
21,22 €
21,22 EUR/st.
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
7,68 EUR/st.