Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kokos actieve kool 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 2 - set
13,41 €
Kokos actieve kool 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Kokos actieve kool 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Kokosnoot actieve kool 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Premium filtratiekolom van roestvrij staal, inclusief accessoires en actieve kool
51,22 €
51,22 EUR/st.
Actieve steenkool mineraal 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Glazen filtratiekolom in set met alcoholmeter, siliconenslang en kokosnootkool
28,53 €
28,53 EUR/st.
Turbo Cold Gist 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Turbo X-Harmony Gist 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo X-Harmony Gist 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Grote spiraalvormige bolvormige distilleerapparaat
21,70 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/st.