Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Kaaskegel 36 x 32 x 45 cm, 5 stuks
3,85 €
0,77 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/st.
Klimnet voor planten: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/st.
L-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 5m
3,41 €
3,41 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,2m
4,14 € 3,39 €
3,39 EUR/st.
Ringsteun voor planten 4 ringen 1m
3,33 € 2,73 €
2,73 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,7m
2,14 € 2,07 €
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,5m
1,95 € 1,76 €
1,76 EUR/st.
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Onbreekbare ballon 25 L met handvat en kraantje