Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Duo Grill voor vlees, 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Duo Boter - knoflook- en kruidenkruiden 2 in 1, 2 x 12g
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Vuurschaal met rooster, Ø55 cm, rond
31,21 € 29,75 €
Tuinvuurschaal Ø58 cm, rond, schaalvorm
27,31 €
27,31 EUR/st.
Keukenthermometer met draadloze Bluetooth-sonde
60,49 €
60,49 EUR/st.
Natuurlijke schapendarmen kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Natuurlijke schapendarmen kal. 18/20 mm, 20 m
6,63 €
0,33 EUR/m
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l