Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fermentatiebuis van kunststof MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/st.
6-kamer fermentatiepijp v2
1,00 €
1,00 EUR/st.
MAXI fermentatiebuis met beschermende stop
1,24 €
1,24 EUR/st.
Plastic fermentatiebuis MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/st.
Glazen waterslot
1,27 €
1,27 EUR/st.
Glazen waterslot verpakt per 2 stuks.
2,46 €
1,23 EUR/st.
Stil waterslot CICHOSZA!
1,41 €
1,41 EUR/st.
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Solar mollenverjager – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, set van 4 stuks
13,41 €
3,35 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 20 stuks
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Siliconen afdichting voor deksel van 30 L container
7,68 €
7,68 EUR/st.
Siliconen pakking voor deksel van 18 L container
6,39 €
6,39 EUR/st.
Nylongaas voor vleessnijwerk 4 m x 22 cm met thermische weerstand van 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m