Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Distilleerdersgist Turbo Grom 5-7 dagen
2,19 €
25,76 EUR/kg
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Modulaire distilleerder 30 L Freja - elektrisch
234,15 €
234,15 EUR/st.
Distilleerder module - kijker - fi 48,3mm lengte 100mm
39,51 €
39,51 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 30 L elektrisch - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/st.
Pakking voor kijkglas van modulaire distilleerder
2,78 €
2,78 EUR/st.
Set van slangen voor de distilleerder met elleboog
4,46 €
4,46 EUR/st.
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Distilleermodule - distilleerpapegaai
34,14 €
34,14 EUR/st.
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Essence met Wild Cherry Whiskey-smaak 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg