Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Afdichtingen voor vaten 5, 10, 20 L - 2 stuks
5,97 € 5,36 €
2,68 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 240L - 3 stuks
4,61 €
1,54 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 130L - 3 stuks
3,53 €
1,18 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 10L - 5 stuks
1,92 €
0,38 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 5L - 5 stuks
1,27 €
0,25 EUR/st.
Fermentatiezak - voor vaten 65 en 80L - 5 stuks
3,49 €
0,70 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiekurk met dop - universeel 1 stuk
0,75 €
0,75 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met deksel en kraan DE
Fermentatiecontainer 15 L met deksel en kraan
9,00 €
9,00 EUR/st.
Afdichtring voor deksel van Browin snelkookpanzet 4 en 6 L (nr 340209)
5,85 €
5,85 EUR/st.
Afdichtring voor deksel van Browin snelkookpannen 6 en 8 L (nr 340206 en 8340208)