Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
U-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/st.
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Gietijzeren pan met koekenpan, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 60L-ELEKTR. PERUN
390,00 €
390,00 EUR/st.
Metalen kurkentrekker - traditioneel - zilver
4,46 €
4,46 EUR/st.
Weerstation RCC – elektronisch, draadloos, verlichte sensor, zwart
24,39 €
24,39 EUR/st.
Polyamide worstomhulsel 8m-fi73mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
Weerstation – elektronisch, draadloos, zwart
9,97 €
9,97 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch 24 x 38 mm - 20 stuks
3,49 €
0,17 EUR/st.
Distilleergist Turbo Torpedo 72u 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Distilleerapparaat en snelkookpan 2-in-1 12 L
122,93 €
122,93 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer (-50°C tot +300°C) met etui, wit
11,12 €
11,12 EUR/st.
Reserve trechters voor verticale vulmachine Browin van 5 kg, 6 stuks
6,73 €
1,12 EUR/st.
Keukenthermometer met afbeelding (0°C tot +120°C) 21,0cm
5,34 €
5,34 EUR/st.
Vleesprikker
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/st.