Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vat voor fermentatie 240 L blauw
73,16 € 60,73 €
60,73 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 240L - 3 stuks
4,61 €
1,54 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 130L - 3 stuks
3,53 €
1,18 EUR/st.
Fermentatiezak - voor vaten 65 en 80L - 5 stuks
3,49 €
0,70 EUR/st.
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Zak voor fermentatie - voor vat 20 L - 5 stuks
2,51 €
0,50 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 10L - 5 stuks
1,92 €
0,38 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 5L - 5 stuks
1,27 €
0,25 EUR/st.
Hoekige fermentatiebuis voor containers - onbreekbaar
1,17 €
1,17 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer - draaibaar 2.0
3,66 €
3,66 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer.
3,19 €
3,19 EUR/st.
Deksel voor fermentatiecontainer 20 L
1,95 €
1,95 EUR/st.
Deksel voor fermentatiecontainer 30 L
1,73 €
1,73 EUR/st.
Deksel voor fermentatiecontainer 15 L
0,95 €
0,95 EUR/st.