Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Mandfles 5 L Dama met dop - zonder mand
6,04 €
6,04 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop, handgreep en mandje
2,92 €
2,92 EUR/st.
Mandfles Dama 5 l PET, met schroefdop en mandje
2,78 €
2,78 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop en handgreep
2,36 €
2,36 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/st.
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.
Mechanische sluiting van draad fi40 mm - 3 stuks
2,51 €
0,84 EUR/st.
Fles Dama.5 L met schroefdop
6,44 €
6,44 EUR/st.
Kurk van kurk 33/30 mm
0,66 €
0,66 EUR/st.
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Plastic trechter fi20cm
3,29 €
3,29 EUR/st.
Mechanische sluiting van draad fi25 mm - 5 stuks
1,41 € 1,07 €
0,21 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 48/51 mm met sluiting
1,05 €
1,05 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 50/54 mm met sluiting