Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Lage pot 330ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
0,62 EUR/st.
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Lage pot 200ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 8L
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 5L
7,16 € 6,14 €
6,14 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 3L
6,90 € 5,83 €
5,83 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Kokos actieve kool 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 2 - set
13,41 €
Kokos actieve kool 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Actieve kokosnootkool voor planten 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/st.