Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Voedselkwaliteit citroenzuur, 1kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Meting van het citroenzuurgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Zuurmix - zuurgraadregelaar
1,10 €
73,33 EUR/kg
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Meting van totale zuurgraad
Onbreekbare, multifunctionele pot, 8 L
4,58 € 4,31 €
4,31 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €