Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Beschermnet voor goot 0,16x6m + 15 clips
4,46 €
4,46 EUR/st.
Thermische kappen met perforatie mix kleuren 100st.
6,80 € 6,31 €
0,06 EUR/st.
Kapjes met perforatie goud fi 31mm 100st.
6,65 € 6,00 €
Kapjes met perforatie rood fi31mm 100st.
Krimpkappen met perforatie zwart fi31mm 100st.
Hoes voor elektrische rookoven dragON 330275
24,87 € 18,53 €
18,53 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 130L - 3 stuks
3,53 €
1,18 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Net voor vogelbescherming, groen, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Fermentatiezakken - voor een vat van 240L - 3 stuks
4,61 €
1,54 EUR/st.
Tuinmand / voor ballon 54l
Fermentatiezak - voor vaten 65 en 80L - 5 stuks
3,49 €
0,70 EUR/st.
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 10L - 5 stuks
1,92 €
0,38 EUR/st.