Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/st.
TO-pot 1,7 L met een geel kunststof deksel met handgreep, Ø 100 mm, 1 stuk
2,39 €
2,39 EUR/st.
TO-inmaakpot 1,7 L met goudkleurig deksel Ø 100/6, 1 stuk
1,90 €
1,90 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Wijngist Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Premium verticale worstenvuller, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 7 potten, 1,3 L
29,75 €
29,75 EUR/st.
Pakking voor zuiger van verticale vulmachines 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Siliconenslang fi 7/9mm - temp. -55 +180°C
7,17 €
7,17 EUR/st.
Verwarmingselement voor rookoven - 2,7 kW
14,63 €
14,63 EUR/st.
Pot 12 L met plastic deksel
11,48 €
11,48 EUR/st.
Pot 3 L met plastic deksel
5,19 € 4,27 €
4,27 EUR/st.
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen
2,56 €
64,00 EUR/kg