Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Pot TO 5 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,46 €
4,46 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop, handgreep en mandje
2,92 €
2,92 EUR/st.
Mandfles Dama 5 l PET, met schroefdop en mandje
2,78 €
2,78 EUR/st.
Smaakessence - brandewijn voor 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Pot 1,5 L, fi 82/6 met gekleurd deksel + tang
3,63 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop en handgreep
2,36 €
2,36 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/st.
Dame Karaf 5 L met dop en plastic mand
5,66 €
5,66 EUR/st.
Gans Dame 5 L met dop
5,19 €
5,19 EUR/st.
Verticale worstenvuller Premium 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/st.
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Distilleergist Turbo Grom 5-7 dagen 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg