Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Plastic zakken voor hamkoker 0,8 kg - 20 stuks
2,55 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Geribbelde vacuümzakken voor vacuümsealer 15x20 cm, 50 stuks
3,88 €
0,08 EUR/st.
Plastic zakjes voor hamkoker 1,5 kg - 20 stuks
3,41 € 2,78 €
0,14 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
3,31 €
1,66 EUR/st.
Muizenval – levend vangkooi, transparant, 2 stuks
9,80 € 7,88 €
3,94 EUR/st.
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Glazen filtratiekolom in set met alcoholmeter, siliconenslang en kokosnootkool
28,53 €
28,53 EUR/st.
Filterzak voor likeuren met versterkte bodem
15,12 €
15,12 EUR/st.
Set met watermantel - hamkoker 1,5 kg + pan
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Twee-armige metalen kurkapparaat "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/st.
Vacuümmachine - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/st.
Vacuümmachine - multifunctioneel, zwart
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/st.
Vacuümmachine - universeel, pistachekleur
24,88 €
24,88 EUR/st.
Geribbelde zakken voor vacumeermachine 25 x 35 cm, 50 stuks
10,56 €
0,21 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 240L - 3 stuks
4,61 €
1,54 EUR/st.