Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookgenerator dragON JET 4 LIGHT met asafvoerfunctie en elektrische dragON Air-pomp
37,31 €
37,31 EUR/st.
Premium verticale worstenvuller, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Verticale worstvuller Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/st.
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Siliconen zuiger voor verticale worstenvuller van 2,5 kg
6,90 €
6,90 EUR/st.
Trechters voor verticale vulmachines
6,73 €
1,12 EUR/st.
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Reserve vulbuizen voor Browin-worstenvullers, montageflens Ø 34 mm, 4 stuks
5,00 €
1,25 EUR/st.