Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Net voor klimplanten, 1,8 x 5m
3,41 €
3,41 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 60cm) 3 stuks
22,44 €
7,48 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 75cm) 2 stuks
19,76 €
9,88 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 45cm) 3 stuks
18,53 €
6,18 EUR/st.
Plantensteun - versmalde tuintrellis 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/st.
Klimnet voor planten: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/st.
Plantensteun – tuinscherm 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Plantensteun - tuinscherm 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/st.
Stop voor ballon 54/50mm
1,17 €
1,17 EUR/st.
Stop voor ballon 51/48mm
1,10 €
1,10 EUR/st.
Stop voor ballon 41/37mm
0,88 €
0,88 EUR/st.
Stop voor ballon 33/29mm
0,83 €
0,83 EUR/st.