Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kurk voor ballon fi 48/51 mm met sluiting
1,05 €
1,05 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 44/48 mm met sluiting
0,97 €
0,97 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 37/41 mm met sluiting
0,83 €
0,83 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 40/43 mm met sluiting
Kurk voor ballon fi 26/28 mm met sluiting
0,75 €
0,75 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 28/32 mm met sluiting
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Set: kurken+etiketten+kappen - 20 stuks
5,85 €
5,85 EUR/st.
Set: kurken + etiketten + hoezen - 8 stuks
3,02 €
3,02 EUR/st.
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Kurk van kurk 45/37 mm
1,07 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Natuurlijke kurk kegelvormig fi16/21mm - geagglomereerd - 100st.
19,26 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 50 stuks
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/st.