Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Schraper voor dragON JET rookgeneratoren – handig schoonmaken van de rookbuis
12,19 €
12,19 EUR/st.
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Opzetstuk voor netapplicators Browin
2,77 € 2,51 €
2,51 EUR/st.
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
Klein plastic kraantje voor decoratief glas
5,39 €
5,39 EUR/st.
Folie voor vacuümsealer - buisfolie 20x600cm
3,95 €
0,66 EUR/m
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Chillout licht fruitig, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Energiedrank, 126 g
3,34 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Citroen & limoen, 126 g
Calciumchloride voor kaas - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Mobiele Basis voor rookoven dragON 330275
48,04 €
48,04 EUR/st.
Thermometer voor hamkoker 1,5kg en 3kg (0°C tot +120°C) 12,5cm
5,85 €
5,85 EUR/st.
Thermometer voor hamkoker 0,8 kg (0°C tot +120°C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/st.