Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Display voor de hawkSTILL Wi-Fi distillatiethermometer
42,44 €
42,44 EUR/st.
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Complete Tri-Clamp koppeling 77,5 x 60 mm
14,39 €
14,39 EUR/st.
Kogelkraan voor opvangbakken - 1/2" - 1 stuk
2,92 € 2,61 €
2,61 EUR/st.
Siliconen zuiger fi14,2 cm voor 5 kg vulmachines
6,73 €
6,73 EUR/st.
Siliconen zuiger fi12,8 cm voor 4 kg vulmachines
5,80 €
5,80 EUR/st.
Siliconen zuiger fi11,5 cm voor 3 kg vulmachines
5,29 €
5,29 EUR/st.
Universele 2-in-1 opener voor potten fi 66 en 82
2,44 €
2,44 EUR/st.
Distilleermodule - kop 1 afscheider koeler
114,39 €
114,39 EUR/st.
U-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/st.
L-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/st.
Essentie met rum smaak voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Dop voor Dama PET 5 L - 3 stuks
0,97 €
0,32 EUR/st.
Preciezieborstel voor het reinigen van huishoudelijke apparaten en meer
0,83 €
0,83 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.