Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, wit, 20 stuks
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, PRL, 20 stuks
2,63 € 2,05 €
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten, cadeaus floristisch ontwerp - 20 stuks
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, likeur, alcohol, wodka - 20 stuks
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Pot TO 90ml met gekleurde dek. fi43 - 6st.
4,53 € 3,88 €
0,65 EUR/st.
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Glazen vat 3 L, met brede tuit, kurk, standaard en kraantje
15,36 €
15,36 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.