Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Smaakessence - brandewijn voor 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Essence met Kersensmaak en Brandy, 40 ml - voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Smaakessentie Reserve Brandy, 40 ml, voor 4 L
3,68 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
Grijper voor potten
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Gelbrandstof voor rookovens 1 L
6,31 €
6,31 EUR/l
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Neopreen isolatiemantel voor hawkSTILL Convex 30 L distilleerketel
27,80 €
27,80 EUR/st.
Vermogenregelaar voor verwarmingselement, tot 2 kW
61,46 €
61,46 EUR/st.
Glazen hamkoker - DUO-set, voor 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/st.
Siliconen afdichting voor deksel van 30 L container
7,68 €
7,68 EUR/st.
Glazen hamkoker voor 450 g
Siliconen pakking voor deksel van 18 L container
6,39 €
6,39 EUR/st.