Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vat voor kool 85 L, met drukring, blauw, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Vat voor kool 60 L, met drukring, blauw, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/st.
Zak voor fermentatie - voor vat 20 L - 5 stuks
2,51 €
0,50 EUR/st.
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Vat voor fermentatie 240 L blauw
73,16 € 60,73 €
60,73 EUR/st.
Vat voor augurken 130 L blauw
46,33 € 42,44 €
42,44 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 10L - 5 stuks
1,92 €
0,38 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 240L - 3 stuks
4,61 €
1,54 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 130L - 3 stuks
3,53 €
1,18 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 5L - 5 stuks
1,27 €
0,25 EUR/st.
Vierkant Vat voor 40 L, wit, met handvatten, Sterk
15,11 € 13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Steengoed - pot 0,5 L voor reuzel zonder deksel
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.