Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.
Ciderkit 20 L
32,19 €
32,19 EUR/st.
Partyset - Vypito Munt en limoen
11,61 €
11,61 EUR/st.
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Plastic roerstaaf 48 cm
3,41 €
3,41 EUR/st.
Partyset - Vypito Sinaasappel
Feestset - Vypito Multitropic
Elektronisch weerstation Soens - wit, met klok en kalender
10,24 €
10,24 EUR/st.
Elektronisch weerstation Soens - met draadloze sensor, wekker en lampje
18,78 €
18,78 EUR/st.
Balken voor metalen rookkasten (455mm) 4 stuks.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/st.
Sonde voor keukenthermometer (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/st.
Stangen voor rookovens van multiplex, lengte 46 cm, Ø 1 cm, 4 st.
Mobiele Basis voor rookoven dragON 330275
48,04 €
48,04 EUR/st.
Schoorsteen voor stalen dragON-rookovens
15,12 €
15,12 EUR/st.
Stalen ophangstangen voor elektrische rookoven dragON 330275, 4 stuks
6,39 €
1,60 EUR/st.