Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L, in witte kleur met opdruk, kraan en 2 buizen - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/st.
Thermometer voor koelkasten en vriezers (-35°C tot +45°C) Ø 5cm
1,10 €
1,10 EUR/st.
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Pot TO 425ml met opdruk 'Huisgemaakte lekkernij' en zwarte deksel fi 82 - 3 stuks
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
Pot TO 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 3 stuks
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 580ml dikkerd -6st
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/st.
Platte fles 500 ml met schroefdop en fruitopdruk – motief 2
1,63 €
1,63 EUR/st.
Platte heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Pasen', 1 stuk
0,00 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk “Cytrynówka” – ontwerp 2
1,02 €
1,02 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk "Fruit" – motief 2
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks