Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bewateringsbollen, transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 5,83 €
1,46 EUR/st.
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Plantenbesproeier – transparant blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Plantengieter – transparant blad, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/st.
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Gieters voor planten, zwart transparant, 400 ml, 2 stuks
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
Gietballen voor planten, transparant, 400 ml, 2 stuks
Gieters voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 2 stuks
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L, in witte kleur met opdruk, kraan en 2 buizen - j.EN
Fermentatiecontainer 30L met opdruk, kraan en 3 buizen
12,04 €
12,04 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met opdruk en 3 buizen
9,22 €
9,22 EUR/st.
Crème kleurige irrigatieballen 2 stuks (400ml)
1,22 €
0,61 EUR/st.