Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tafel kroonkurkapparaat "2000" met blokkeersysteem
49,02 €
49,02 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Draaiplateau van leisteen fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/st.
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Klassieke sterkedrankfles 200 ml met gouden schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk
0,60 €
0,60 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.
1,63 €
1,63 EUR/st.
Essence met perensmaak, met natuurlijk aroma, 2,5L
132,68 €
53,07 EUR/l
Geëmailleerde gietijzeren pot - bordeaux, 5,8L
54,14 €
54,14 EUR/st.
Siliconen mat – deegplank met opdruk: sjablonen en culinaire rekenmachine
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/st.
Essence met kokossmaak voor 2 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Smaakessence - brandewijn voor 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Balkonrookoven - Familieformaat
77,80 €
77,80 EUR/st.
Gietijzeren pan met koekenpan, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/st.