Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Steengoed - 15l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
81,22 €
81,22 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.
Steengoed - eenvoudige pot van 5l met deksel
28,78 €
28,78 EUR/st.
Steengoed - pot 1,8l eenvoudig met deksel
18,53 €
18,53 EUR/st.
Steengoed - pot voor reuzel, langwerpig met deksel 0,75L
18,29 €
18,29 EUR/st.
Steengoed - pot 800ml voor reuzel met deksel
15,12 €
15,12 EUR/st.
Steengoed - pot 0,5 L voor reuzel zonder deksel
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Steengoedvat 4,5 l met deksel
28,29 €
28,29 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Rechte pot 545ml (fi 82) - met zwarte deksel, 6 stuks
6,22 €
1,04 EUR/st.
Pot TO 300ml fi66 - 6st.
2,12 €
0,35 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren ketel, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/st.
Vermogenregelaar voor verwarmingselement, tot 2 kW
61,46 €
61,46 EUR/st.
Multifunctionele pot met mand
23,65 € 21,46 €
21,46 EUR/st.
Voedselemmer GWIOZDA - met deksel, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/st.