Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Hamkoker Set - Familiefeest, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/st.
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Multifunctionele pan met mandje en hamkoker
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/st.
Weerstation – elektronisch, sonde, zwart
8,12 €
8,12 EUR/st.
Oventhermometer (50°C tot +300°C) Ø6,1cm
4,95 €
4,95 EUR/st.
5,10 €
5,10 EUR/st.
Staande kurkapparaat
73,66 €
73,66 EUR/st.
Natuurlijke cilindrische kurk d.22x38 -100 stuks agglomeraat
13,41 €
0,13 EUR/st.
natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 50 stuks-agglomeraat
7,10 €
0,14 EUR/st.
Geagglomereerde kurk, cilindrisch d.24x38 mm. - 20 stuks.
3,49 €
0,17 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch 24 x 38 mm - 20 stuks
Fermentatievat 60 L - wit, met handgrepen
19,75 € 17,32 €
17,32 EUR/st.
Essence met mango & passievrucht smaak voor 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Synthetische kurk 38x22 mm 20 stuks
5,72 € 5,34 €
0,27 EUR/st.
Essence met mango & passievrucht smaak voor 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l