Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vogelverschrikker – reflecterende spiralen in zilverkleur, 6 stuks
2,88 €
0,48 EUR/st.
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Roestvrijstalen schuursponsjes - 12 stuks
6,39 €
0,53 EUR/st.
Hawkstill Aabratek 1.0 Elektrische Distilleerder, 30 L
365,60 € 324,88 €
324,88 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 30 L - Torpedo, 'Koude Vingers'
270,73 €
270,73 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 30 L elektrisch - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/st.
HawkStill Distilleerapparaat "Koude Vingers" 60 L, met kolom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/st.
OXI Turbo - natriumpercarbonaat - 400 g
15,97 EUR/kg