Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Siliconen afdichting voor deksel van 30 L container
7,68 €
7,68 EUR/st.
Siliconen pakking voor deksel van 18 L container
6,39 €
6,39 EUR/st.
Afdichtring voor deksel van Browin snelkookpanzet 4 en 6 L (nr 340209)
5,85 €
5,85 EUR/st.
Afdichtring voor deksel van Browin snelkookpannen 6 en 8 L (nr 340206 en 8340208)
Horizontale worstenvuller 2,5 kg met siliconen plunjer
33,16 € 29,75 €
29,75 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 1,5 kg met siliconen zuiger
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/st.
Pakking voor 4 kg verticale vulmachine
4,17 €
4,17 EUR/st.
Roestvrijstalen container 161 L met deksel
230,73 €
230,73 EUR/st.
Roestvrijstalen container 94 L met deksel
206,34 €
206,34 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer - draaibaar 2.0
3,66 €
3,66 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Verticale worstenvuller 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/st.
Twist-off pot 500 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/st.
Modulaire distilleerder 30 L Freja - elektrisch
234,15 €
234,15 EUR/st.
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.