Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Grillpan, gietijzer, ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/st.
Gietijzeren pot met pan, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/st.
Gietijzeren jachtketel met geëmailleerd interieur, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren ketel, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/st.
Gietijzeren pan met koekenpan, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/st.
2-in-1 Vleesmolen en worstenvuller #32
89,26 € 57,07 €
57,07 EUR/st.
Kampvuur driepoot met rooster, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Set van 6 essences - cocktail 6x40 ml
Set van 6 essences - FRUIT 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Set van essences Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/st.
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Set van slangen voor de distilleerder met elleboog
4,46 €
4,46 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.