Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Set elektrische modules met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 1,5 kW, voor tuinrookovens
345,12 €
345,12 EUR/st.
Set hawkSTILL Wi-Fi IQ – destillatiethermometer met Wi-Fi en display
150,00 €
150,00 EUR/st.
Set met watermantel - hamkoker 1,5 kg + pan
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Set yoghurtmaker en potjes voor kinderen
36,34 €
36,34 EUR/st.
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Set van 6 essences - cocktail 6x40 ml
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Set van 6 essences - FRUIT 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Set steekkoppeling + kogelklep + nippel
11,12 €
11,12 EUR/st.
Set kogelklep + nippel
7,68 €
7,68 EUR/st.