Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 8 stuks
Klasztorna fles 500 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka”, ontwerp 2
1,63 €
1,63 EUR/st.
Heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Nalewka domowa', 1 stuk
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Flesje ‘Maluch’ met goudkleurige schroefdop, 40 ml, 10 stuks
4,41 €
0,44 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 10 L
14,38 € 12,19 €
12,19 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Set elektrische modules met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 1,5 kW, voor tuinrookovens
345,12 €
345,12 EUR/st.
Set hawkSTILL Wi-Fi IQ – destillatiethermometer met Wi-Fi en display
150,00 €
150,00 EUR/st.