Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kampvuur driepoot met rooster, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/st.
Vuurschaal met rooster, Ø55 cm, rond
31,21 € 29,75 €
29,75 EUR/st.
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.
Tuinvuurschaal Ø58 cm, rond, schaalvorm
27,31 €
27,31 EUR/st.
rooster voor elektrische rookoven dragON 330275
9,97 €
9,97 EUR/st.
Roestvrijstalen rooster voor rookoven
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/st.
Rooster van roestvrij staal voor houten/multiplex rookoven dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/st.
Rooster met gaas voor rookoven
13,66 €
13,66 EUR/st.
Rooster voor elektrische rookoven dragON 330345
Plantensteun - rooster (150cm x 60cm) 3 stuks
22,44 €
7,48 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 75cm) 2 stuks
19,76 €
9,88 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 45cm) 3 stuks
18,53 €
6,18 EUR/st.
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.