Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Framepers voor fruit - roestvrij staal, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/st.
Snelkookpannenset van roestvrij staal, 4 en 6 L
73,90 €
73,90 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 8 L
67,80 €
67,80 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 6 L
62,19 €
62,19 EUR/st.
Premium filtratiekolom van roestvrij staal, inclusief accessoires en actieve kool
51,22 €
51,22 EUR/st.
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Rooster van roestvrij staal voor houten/multiplex rookoven dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Distilleerder module - reflux - shotgun
59,02 €
59,02 EUR/st.
Stoomsapper RVS 8 L
48,53 €
48,53 EUR/st.
Distilleerdermodule - connector - fi 48,3 mm lang 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/st.
Roestvrijstalen schuursponsjes - 12 stuks
6,39 €
0,53 EUR/st.