Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tuinstokken Bioogród – gecoate stalen, 1,8 m, fi 11 mm, 10 stuks
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,5 m, fi 11 mm, 10 stuks
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,2 m, fi 11 mm, 10 stuks
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 0,75 m, fi 8 mm, 10 stuks
5,65 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Rechte pot 545ml (fi 82) - met zwarte deksel, 6 stuks
6,22 €
1,04 EUR/st.
Glazen waterslot verpakt per 2 stuks.
2,46 €
1,23 EUR/st.
Glazen waterslot
1,27 €
1,27 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Premium verticale worstenvuller, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Set steekkoppeling + kogelklep + nippel
11,12 €
11,12 EUR/st.
Elektronische thermometer van het merk Soens – met sonde, wit
10,24 €
10,24 EUR/st.
Elektronische thermometer met zuignap (-20°C tot +50°C)
7,68 €
7,68 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.