Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot TO 500 ml fi 82/6 - 8 stuks
3,27 €
0,41 EUR/st.
Whisky Orange-essence voor 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Essence met Whiskey Honey-smaak voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
3,41 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 580ml dikkerd -6st
2,41 €
0,40 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 10L - 5 stuks
1,92 €
0,38 EUR/st.
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor inmaken + tang, 5L
5,00 €
5,00 EUR/st.
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.
Bourbon gearomatiseerde essence 40 ml
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Steengoedvat 4,5 l met deksel
28,29 €
28,29 EUR/st.