Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Essence met pruimenbrandewijnsmaak, voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 500 ml fi 82/6 - 8 stuks
3,27 €
0,41 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Schaduwdoek (80%, 140 g/m2) 0,9x5 m, grafiet
10,24 €
10,24 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
Pot TO 580ml dikkerd -6st
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/st.
AFDICHTINGEN VOOR WECK-POTTEN FI110MM - 20ST.
4,85 €
0,24 EUR/st.
Grijper voor potten
3,68 EUR/st.
Trechter voor potten 150/55 mm
2,39 €
2,39 EUR/st.
Trechter voor potten/ballonnen 160/40mm