Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor inmaken + tang, 5L
5,00 €
5,00 EUR/st.
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Steengoed - 15l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
81,22 €
81,22 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.
Steengoed - pot 800ml voor reuzel met deksel
15,12 €
15,12 EUR/st.
Deksel fi82/6 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Steengoedvat 4,5 l met deksel
28,29 €
28,29 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.