Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaasmakerijvorm voor koryciński kaas Ø 21/11 x 8,5 cm voor 2 kg
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Stalen rookoven dragON 220 L, IQ – met Wi-Fi-besturing
1 341,46 €
1341,46 EUR/st.
Frameloze rookoven dragON PLYWOOD NATURE met digitale regelaar, 200 L
853,66 €
853,66 EUR/st.
Twist-off pot 30 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/st.
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Pot TO 300ml fi66 - 6st.
2,12 €
0,35 EUR/st.
Pot TO 120 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Rechte pot 545ml (fi 82) - met zwarte deksel, 6 stuks
6,22 €
1,04 EUR/st.
Pot TO 720 ml met gekleurd deksel fi 82/6 - 6 stuks
3,70 €
Pot TO 500 ml met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 150 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Pot TO 500 ml fi 82/6 - 8 stuks
3,27 €
0,41 EUR/st.
Pot TO 106 ml met gekleurde deksel fi 53 - 6 stuks
4,41 € 3,24 €
0,54 EUR/st.