Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Pot TO 300ml fi66 - 6st.
2,12 €
0,35 EUR/st.
Pot kiemgroente Twist-off + 5 verpakkingen zaden
7,66 €
7,66 EUR/st.
Pot kiemgroente Twist-off met radijszaadjes
6,90 €
6,90 EUR/st.
Gietbal voor planten, matzwart met keramische voet (in verpakking) 400 ml
4,46 € 4,02 €
4,02 EUR/st.
Gietbal voor planten, mat wit met keramische voet, 400ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Glazen hamkoker - DUO-set, voor 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/st.
Gieter voor planten, matzwart met keramische voet, 400ml
Irrigatieballen voor planten, wit doorschijnend met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.