Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Multifunctionele pot met mand
23,65 € 21,46 €
21,46 EUR/st.
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
6,60 € 4,53 €
0,57 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4 L
22,44 €
22,44 EUR/st.
Pot 5 L met plastic deksel
6,77 € 5,39 €
5,39 EUR/st.
Pot 10 L met plastic deksel
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/st.
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
TO-pot 1,7 L met een geel kunststof deksel met handgreep, Ø 100 mm, 1 stuk
2,39 €
2,39 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4L
31,70 €
31,70 EUR/st.
27,56 €
27,56 EUR/st.
Glazen hamkoker - DUO-set, voor 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/st.
Onbreekbare pot 8L met kraan en tweezijdige houten standaard
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/st.
Onbreekbare pot 5L met kraan en tweezijdige houten standaard
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.