Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Steengoed - pot 0,5 L voor reuzel zonder deksel
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Steengoed - 15l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
81,22 €
81,22 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.
Steengoed - eenvoudige pot van 5l met deksel
28,78 €
28,78 EUR/st.
Steengoed - pot 1,8l eenvoudig met deksel
18,53 €
18,53 EUR/st.
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.
Houten koolstamper / stamper groot 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/st.
Steengoedvat 4,5 l met deksel
28,29 €
28,29 EUR/st.
Houten tang 17 cm
0,82 € 0,63 €
0,63 EUR/st.
Steengoed - pot 800ml voor reuzel met deksel
15,12 €
15,12 EUR/st.
TO-deksel Ø100 mm geel, kunststof, met handgreep, voor glazen potten
1,73 €
1,73 EUR/st.
Twist-off pot 500 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/st.
Pot TO 900ml fi82/6 - 8st.
4,05 €
0,51 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €
0,55 EUR/st.