Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/st.
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Bodemtester 2-in-1 - pH, vruchtbaarheid van de grond
8,12 €
8,12 EUR/st.
Papieren potten 4,5x5x4,5 cm, 30 stuks
8,90 €
0,30 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten fruit schets - 20 stuks
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten, cadeaus floristisch ontwerp - 20 stuks
Potvlees - kruiden- en specerijenmix, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Pot TO 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 3 stuks
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
Steengoed - eenvoudige pot van 5l met deksel
28,78 €
28,78 EUR/st.
Pot met een inhoud van 212 ml, met gekleurde deksels ø 66.
3,77 € 3,17 €
0,53 EUR/st.
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Comfort Pot 750 ml vierkant. hermetisch afgesloten
4,33 € 3,70 €
3,70 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Pot Amfora 580 ml (fi 82) met zwart deksel 6 stuks
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.