Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.
Universele pot 5 L
8,19 € 7,63 €
7,63 EUR/st.
Fermentatiekurk met dop - universeel 1 stuk
0,75 €
0,75 EUR/st.
Universele pot 18 L
19,50 € 17,32 €
17,32 EUR/st.
Universele pot 10 L
10,61 €
10,61 EUR/st.
Universele pot 8 L
11,12 € 9,00 €
9,00 EUR/st.
Horizontale fermentatiebuis - onbreekbaar
1,17 €
1,17 EUR/st.
Plastic dop fi 100 twist-off met gat en kurk
2,02 €
2,02 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele fermentatiepot, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/st.
Gietijzeren pot met pan, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Pot TO 425ml met opdruk 'Huisgemaakte lekkernij' en zwarte deksel fi 82 - 3 stuks
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/st.
Pot met een inhoud van 212 ml, met gekleurde deksels ø 66.
3,77 € 3,17 €
0,53 EUR/st.
Pot TO 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 3 stuks
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/st.
Pot TO Kwart 250 ml met deksel fi 66 - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.