Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot TO 500 ml met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 500 ml fi 82/6 - 8 stuks
3,27 €
0,41 EUR/st.
Pot TO 580ml dikkerd -6st
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot 500 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/st.
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
Pot TO 425ml met opdruk 'Huisgemaakte lekkernij' en zwarte deksel fi 82 - 3 stuks
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/st.
Essence met pruimenbrandewijnsmaak, voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Steengoed - 15l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
81,22 €
81,22 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.