Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gieter voor planten, matzwart met keramische voet, 400ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Gieters voor planten, zwart transparant, 400 ml, 2 stuks
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Gietbal voor planten, matzwart met keramische voet (in verpakking) 400 ml
4,46 € 4,02 €
4,02 EUR/st.
Gietbal voor planten, mat wit met keramische voet, 400ml
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Distilleergist Turbo Koji, 50 g (zonder maischen!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Irrigatieballen voor planten, wit doorschijnend met kurk, 400ml, 4 stuks
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Plantengieter - wit bord met keramische voet, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Plantengieter – zwart bordje met keramische voet, 200 ml
Plantengieter – groen blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Plantengieter – zwart bord, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/st.
Plantengieter – transparant blad, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/st.